The One

Let's some fun :)


#31 2012-10-08 11:38:02

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

Dobra, udało się, jednak NIE MOŻEMY powtórzyć sytuacji, która zaszła wczoraj (4 mafiozów wysyła wiadomości pod rząd na krótko przed linczem). Taki Sonic zaraz to podchwyci i mamy przechlapane. Dziś ogarniamy duuuużo wcześniej (ja z Niedzielą koło południa). Fenir pod wieczór, a Loku jak znajdzie czas.

P.S> Zapraszam do pozostałych tematów, nie czekajmy do 20:00

Offline

 

#32 2012-10-08 12:27:33

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

Sonic napisał:

Niedziel, Fenir, Loczek, Revold- IMHO NIE SĄ w mafii. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wysłali swoje posty koło siebie na krótko przed linczem. Znam Reva już od lat i dobrze wiem, że on NIGDY by NIKOMU nie pozwolił na coś takiego (nie raz jak byliśmy w mafii, to burzył do mnie z podobnych powodów).

Buahahah ;D System rozwalony ;P
W sumie racja, sam nie wiem, jak mogłem dopuścić do czegoś takiego

Offline

 

#33 2012-10-08 13:04:48

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

"Ok, sporo działo się ostatnio w temacie. Już mamy 6 stron, a zginęły dopiero 3 osoby. To dobrze
Podzielam zdanie Sonica co do duetu Kocicy & DL. Nie wydaje mi się, żeby mafia pozwoliła na aż tak dużą samowolkę (no chyba, że mafia składa się z samych niedoświadczonych graczy, w co szczerze wątpię). Cahan raczej w mafii nie jest, jej wypowiedzi są dość naturalne. Możecie sobie z resztą zobaczyć jak grała w ostatniej edycji, w której była w mafii i nie przypomina to wcale stylu gry z tej.
Bardziej uważnie przyjrzałbym się cichym graczom, np.: andre, Kha Belethowi czy Fenirowi. Jest 4 mafiozów, więc dam głowę, że przynajmniej 1 z nich jest cichaczem.
Cenną uwagę zapodał też Sylath. MG ciągle nawołuje o przeczyszczeniu skrzynek. Jestem przekonany, że ktoś o pełnej skrzynce dostał jakąś rolę (Opryszek odpada, bo nie dowiaduje się o swojej roli; Mafia- szczerze wątpię, jeszcze nie spotkałem się z przypadkiem, żeby mafiozo nie wiedział, że jest mafiozem- to byłby fail ;OC- jest wybierany przez mafię). Zostają więc tylko pozytywne role. Z tego powodu odrzuciłbym Psychola, bo już od dłuższego czasu ma przepełnioną skrzynkę.
Suma sumarum, chwilowo wstrzymam się z decyzją co do dzisiejszego linczu.

Pozdrawiam.
Rev"

Jeśli nie macie żadnych zastrzeżeń, to wiadomość zostanie wysłana ok. godz. 16:00.

Offline

 

#34 2012-10-08 15:14:31

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 58
Punktów :   

Re: Posty

Wczoraj to zlamiliśmy racja,  ja mogę pisać z wieczora.

Offline

 

#35 2012-10-08 15:42:40

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

Ok, mój post wyślę za ok. 15 min.
Wstrzymać się ze swoimi.
Wracam za 1h.

Offline

 

#36 2012-10-08 16:11:26

Sentarus

OC

Zarejestrowany: 2012-10-06
Posty: 43
Punktów :   

Re: Posty

Oki to postaram się zawsze pisać nierównomiernie, np z rana lub w innych porach.

Offline

 

#37 2012-10-08 16:27:24

Crusader

Mafia

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 48
Punktów :   

Re: Posty

Sonic napisał:

Niedziel, Fenir, Loczek, Revold- IMHO NIE SĄ w mafii. Czemu? Odpowiedź jest bardzo prosta. Wysłali swoje posty koło siebie na krótko przed linczem. Znam Reva już od lat i dobrze wiem, że on NIGDY by NIKOMU nie pozwolił na coś takiego (nie raz jak byliśmy w mafii, to burzył do mnie z podobnych powodów).

O kuźwa, pierwsze co zrobię po zakończeniu tej edycji, to wkleję tego posta (niezależnie od tego czy wygramy, czy też przegramy).

Wczoraj generalnie mieliśmy średni dzień. Zawaliliśmy z postami, niepotrzebnie wszystko zostawialiśmy na ostatnią chwilę. Ja miałem trochę obowiązków+mecz, więc ostatecznie wszystko dopiero pod sam koniec ogarnąłem. Chociaż patrząc na post Sonica paradoksalnie może nam to wyjść na dobre. Nie róbmy jednak tego na następny raz.

Dobra, trzeba będzie wszystko wcześniej ogarnąć. Hm... w swoim poście to ja też bym chętnie wybielił duet Kocica-DL. Spora szansa, że któraś z nich zginie (czy to w tym, czy to w następny linczu), a to pozwoli mnie i Leviathanovi utrzymać status ,,Wujka dobra rada". Później miałem właśnie się odnieść do któregoś z tych cichych graczy, najchętniej do Pawka (na niego też zagłosowałem w pierwszym głosowaniu). Jedna historyjka+bezpłciowy post, a na forum siedzi dłużej. Tylko problem w tym, że Leviathan już się do cichych odniósł (chociaż tam Pawka nie wymienił). Więc do kogo się przyczepić?

No i kwestia kolejna. Czy któryś z nas powinien oskarżyć i zagłosować na Cahan? Żaden z nas w sumie nie wydaje się zagrożony, ale oddawanie znowu pojedynczych głosów może być podejrzane.

Ostatnio edytowany przez Crusader (2012-10-08 16:29:07)

Offline

 

#38 2012-10-08 17:05:57

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 58
Punktów :   

Re: Posty

Ja już oskarżyłem Cahan na shoucie, więc logiczne by było gdybym na nią zagłosował.

Offline

 

#39 2012-10-08 18:11:30

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

Dobra, generalnie musimy dopuścić do co najmniej remisu Zimnego z Cahan. Oczywiście, w jego wyniku zginie Zimny, a Cahan zginie w następnym linczu na skutek testamentu Waverley'a.
Fenir niech się na razie wstrzyma, ale prawdopodobnie puści vote'a na Cahan. Sentarus na Freezonie- podpinka.
My, z Crusader'em pójdziemy w rozbicie. Ja- Kha Beleth.
Crusader- na razie czekaj.
Sentarus mógłby już wymyślić jakiegoś posta z lekką podpinką pod Zimnego (na podstawie Sonic'a) i wstawić tutaj. Ogarniemy go.
To tyle na razie.

Offline

 

#40 2012-10-08 18:41:04

Sentarus

OC

Zarejestrowany: 2012-10-06
Posty: 43
Punktów :   

Re: Posty

Zimny niestety ale strzelałem tym razem, niestety maszyna losująca wydała mi Ciebie więć taki był mój vote. Co do oskarżenia mnie to powiedz dlaczego Ja niby? Chyba że tym "szczwanym" planem chcesz od siebie odsunąć  wzrok innych miastowych(obywateli) od siebie naskakując na mnie. Ja niestety ale chcę Wam pomóc ująć tą mafię by nie była bezkarna. Odnośnie linczu ma wahanie więc muszę zastanowić się.

Levi takie coś? ;D Mam nadzieję że OC ich wkręci ładnie.

Offline

 

#41 2012-10-08 18:47:48

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 58
Punktów :   

Re: Posty

"Cahan, źle to rozegrałaś, oczywiście możesz liczyć na mój głos XD
Graty dla miastowych mamy jednego mafioza mniej."


Co wy na to?

Offline

 

#42 2012-10-08 18:49:07

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

Pierwsze 2 zdania ok. Potem trzeba zmienić
Napisz coś w tym stylu: "... Coś za bardzo na mnie naskoczyłeś. Poczekam na resztę postów, ale jeśli nic się nie zmieni, to powtórzę swój głos."- ofc, napisz po swojemu, usuń niektóre przecinki, etc.
Wyślij jeszcze raz poprawione.

Offline

 

#43 2012-10-08 18:52:46

Leviathan

Your Doom

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 162
Punktów :   

Re: Posty

@Fenir
Zbyt agresywnie. Pierwsze zdanie może być. Drugie usuń.
Dopisz: "Coś za bardzo dokładnie odpowiadałaś na oskarżenia Waverley'a. Może się mylę, ale byłbym wtedy na prawdę cienkim miastowym."- po swojemu. Wyślij najpierw na mafijnym raz jeszcze.

Offline

 

#44 2012-10-08 18:55:45

Fenir

Mafia

Zarejestrowany: 2012-10-05
Posty: 58
Punktów :   

Re: Posty

Cahan, źle to rozegrałaś, oczywiście możesz liczyć na mój głos XD
Coś za bardzo się przykładałaś do obrony swojej osoby przed oskarżeniami Waverley'a, broniłaś się aż za bardzo jak na miastowego, a to o czymś świadczy. Może się, a może mam racje, choć to drugie wydaje mi się bardziej prawdopodobne

Offline

 

#45 2012-10-08 19:11:10

Sentarus

OC

Zarejestrowany: 2012-10-06
Posty: 43
Punktów :   

Re: Posty

Pomijając dwa pierwsze zdani:
-Za bardzo siadłeś Zimny na mnie. Na chwilę obecną poszczekam na resztę postów i oddam głos po zastanowieniu.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.simrowcy.pun.pl www.haruharu.pun.pl www.gra-rpg-naruto.pun.pl www.6cklasa.pun.pl www.nilfn.pun.pl